Bolesti v kříži

Novodobá "epidemie" potrápí dříve nebo později přes 80% z nás a je nejčastějším důvodem nadměrné konzumace analgetik

Typická je prudká bolest a stažení až křeč mohutných svalů podél bederní páteře.

Příčin je celá řada a je nezbytné vyloučit jakákoliv vážnější onemocnění

Vždy je ale cílem zmírnění bolesti a spasmů. Toho lze často docílit i bez nutnosti polykání léků, nejlépe kombinací několika metod.

Zde jsou naše tipy na nejúčinnější metody:

 

AM22_11

 #1 L-TRAC   - by měl mít po ruce každý, koho trápí bedra a kříž. Mikročipem řízený přístroj integrující 4 různé metody odstraní křeče svalů a roztáhne obratle už v samých počátcích problémů. Tím zabráníte vzniku i velmi krutých bolestí. I ty však dokáže L-TRAC velmi dobře zvládat. 

Jednoznačně první volba.


Sciaticalm

#2 Sciaticalm   - miniaturní, jednoduchá a cenově dostupná rázová vlna k tlumení bolestí v oblasti bederní páteře, ale i např. projevů zánětu sedacího nervu (ischias). Praktická velikost do kapsy a fungování na baterii dovoluje mít Sciaticalm u sebe kdekoliv a kdykoliv.

I proto mu patří druhé místo.


15231-2_am45-4

#3 Back Brace   je unikátní fixátor bederní páteře spojující výhody vztlakových ortéz s VAP   s účinkem speciálních fixátorů obnovujících potřebné zakřivení páteře, jako je např. TRI-TRAC  . Důmyslný systém regulace tlaku pomáhá zvládat i poměrně úporné bolesti při výhřezu plotének a dalších problémech s bederní páteří.

Univerzální použití je důvod pro třetí místo.


15276-10_gravitylife-5

#4 GRAVITY Life   uvolňuje svalové bolesti a ztuhlost jak v oblasti bederní a křížové oblasti, ale zároveň i krku. K odstraňování bolestí, tzv. trigger pointů, používá důmyslné konstrukce a vaší vlastní váhy. Vrací i správné držení těla, které je důležitou prevencí opakování bederních potíží.

Unikátní řešení, čtvrté místo.


 

Kliknutím na obrázek získáte podrobnější informace o prostředcích, po kterých bychom v případě bederních bolestí sáhli v první řadě my. 

Pokud jde o chronické bolesti či akutní bolest při vyloučené vážnější příčině, je k dispozici řada dalších zajímavých a užitečných možností  , jak zmírnit bolesti bederní páteře i bez požívání analgetik.