Bolest krční páteře

Většina bolestí svalů krční páteře je způsobena svalovým napětím a strnulostí, které způsobují bolestivé spoušťové body, tzv. trigger points.

Jak se s nimi vypořádat?

Zde jsou naši favorité:

 

15225-5_c-trac-1 200

#1 elektronicky řízený přístroj C-TRAC   k řešení bolestí krční páteře. Získáte nejen prostředek k roztažení krčních obratlů, ale i elektroneurostimulaci a infraterapii s magnetickým polem. Nejúčinnější cesta k odstranění zablokovaného krku.

Proto první místo.


15240-9_spairtrac-6 200

#2 trakční ortéza   se vztlakovým polštářem natáhne a narovná krční páteř i u těch nejbolestivějších stavů

Tedy druhé místo.


res_14

#3 Benepod®   originální neinvazivní řešení pro zvládnutí bolesti bez vedlejších účinků, využívající Hot&Cold terapii.známou z prostředí vrcholového sportu. High-tech přístrojek se vejde do kapsy či do kabelky, napájen je USB kabelem.

Třetí místo.


res_13

#4 Moji Mini Pro   - pozoruhodná masážní pomůcka do jedné ruky s ocelovými kuličkami mimořádně vhodná pro cílenou bodovou či cirkulární masáž "trigger pointů" v oblasti krku a ramen. Po zmražení navíc s výrazně protibolestivým a uvolňujícím efektem.

I proto patří k favoritům.


Pro podrobnější informace o přednostech právě těchto řešení klikněte na odpovídající obrázek, některé praktické postřehy a přehled dalších možností jsou dále na této stránce.

Pokud ale jde o banální chronické bolesti či akutní bolest při vyloučené vážnější příčině, je kromě výše uvedených k dispozici i řada dalších možností, jak zmírnit bolesti krční páteře i bez nutnosti analgetik. Jejich přehled je uveden v kapitole KRK  .