Týden na sněhu bez bolavých zad a údů

Také se po druhém či třetím dnu poctivě stráveném aktivitami na sněhu sotva dovlečete domů? Příčinou bývají bolesti z přepětí málo trénovaných svalů, často i mikroskopické trhliny ve svalových vláknech, otok a nahromadění odpadních látek ve tkáních. Přitom aktivní regenerace po vzoru profesionálních sportovců nejen potlačí únavu a bolesti, ale je významnou prevencí vzniku následných úrazů např. ztrátou kontroly nad lyžemi v důsledku únavy svalů.

Jak si udělat pobyt na horách příjemnějším a jak nehodám předcházet? 

Zde naše jsou čtyři tipy pro zimní sporty.


RANGEROLLER3x

#1 RangeRoller  - cílem jsou bolestivá místa (trigger points) a uzly ve svalech. Tzv. (Trigger Treads) ošetří vnitřní i vnější vrstvu svalů, šlach i vazů, rozvolní i drobné jizvy vznikající ve svalech a jsou hlavní předností RangeRolleru. Ten je vynikajícím pomocníkem proti únavě a ztuhlosti stehen, lýtek i zádových svalů, proti tvorbě bolestivých míst a při prevenci úrazů na svazích či ve stopě. Radikální účinek ocení hlavně sportovně založení muži.


 MojiCurve200

#2 Moji Curve   - jedinečnou vlastností je možnost citlivého cirkulárního pohybu (360st) nad bolestivým místem od jeho periferie do středu až k jeho praktickému "rozpuštění". U verze PRO je navíc možnost jejího zchlazení v mrazáku a kombinace tlakové masáže s kryoterapií efektivní při akutních mikrotraumatech. Moji Curve je méně razantní než např. RangeRoller, naopak díky současnému působení chladu výrazněji tlumí bolesti. I díky svému přitažlivému designu je doménou spíše té krásnější poloviny lidstva.  


 Moji Foot200

#3 Moji Foot   - co je pro svaly stehen, lýtek a beder Moji Curve, to je pro namožená a otlačená chodidla praktická Moji Foot (ve verzi PRO opět s možností Ice Therapy). Účinek Moji Foot je nesmírně příjemný i v každodenním životě, užijete jej jak doma, tak i např. v kanceláři. Reflexní masáž působí velmi uklidňujícím a uvolňujícím způsobem. Po vysoukání oteklých nohou např. z tvrdých přezkáčů ji oceníte obzvlášť a následující den se vám do nich poleze určitě mnohem radostněji. Moji Foot si oblíbí snad každý.


Moji_Ball200

#4 MojiHeat Balls  - ŽHAVÁ novinka pro sezónu 2018/19. A to do slova a do písmene, protože jádra míčků z high-tech materiálu akumulují tepelnou energii z běžné mikrovlnné trouby a pak jej desítky minut uvolňují v průběhu příjemné, relaxační masáže hlubokých tkání. Tato kombinace Vám přinese až překvapivě příjemný relaxující pocit, odstraní bolesti, urychlí regeneraci a povolí ztuhlé svaly. A hlavně - díky MojiHeat se budete cítit po celém dni naprosto báječně. A to si zcela určitě zasloužíte!


 

Pro podrobnější informace o přednostech právě těchto řešení klikněte na odpovídající obrázek.

Užívejte si pobytu na horách v pohodě, bez zbytečné únavy a bez bolestí. Vyzkoušejte aktivní regeraci, která nemusí být jen doménou špičkových profesionálních sportovců.

RELAXUJTE s painGURU !