BackBaller

Vynález nové generace foam-rolleru BackBaller® se zrodil v prostředí závodní atletiky poté, kdy jeho duchovního otce Noela Marshalla postihlo dlouhé období úporných bolestí zad po ruptuře ploténky mezi obratli L5 a S1. Po strastiplném hledání udržitelné a bezpečné úlevy od bolestí zjistil, že odpověď leží přímo v nás, v technice zvané Self Myofascial Release (SMR). Noel pociťoval nutnost, aby sám navrhl pomůcku, která by usnadnila SMR zádové oblasti s větším efektem než standardní rollery. Nejdřív vytvořil dřevěný prototyp s upevněnými dvěma rollery na tyči a ten mu vždy po krátkém používání velmi pomohl. Kompletně se zbavil bolestí, zhubl a opět se dostal do dobrého zdravotního stavu. Svůj soukromý vynález pak dotáhl i na komerční úroveň a dnes pomohl již nespočtu jiných po celém světě.

Ačkoliv byl BackBaller® specificky určen k autonomní léčbě zádových svalů, jeho stabilita a výtečná kontrola nad průběhem uvolňování tkání ho dovedla dál a dnes se používá pro relaxaci a masáž všech větších skupin svalů.

3 položek celkem
Backballer duo shop
ZDARMAZDARMA 4 350 Kč –22 %
3 380 Kč

Nudí vás myofascialní mobilizace (SMR) o samotě? Relaxujte ve dvou! Zelený pěnový válec "For Him" , růžový "For Her"- kromě barvy naprosto stejné.

BCKBLDUO
BackBaller3
2 270 Kč

Dvojitý foam-roller, minimální kontakt s páteří či dlouhými kostmi a maximální účinek. To je nová dimenze myofasciální automasáže.

BCKBLGRN
Single Ridged Roller
BackBaller® - Ridged Roller
Momentálně nedostupné
799 Kč

Rozšiřte možnosti svého BackBalleru s novým válecem, pro ještě větší myofasciální uvolnění. Vhodný pro všechny základny BackBaller.

BCKBLGRN-RR

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení