BackBaller

Vynález nové generace foam-rolleru BackBaller® se zrodil v prostředí závodní atletiky poté, kdy jeho duchovního otce Noela Marshalla postihlo dlouhé období úporných bolestí zad po ruptuře ploténky mezi obratli L5 a S1. Po strastiplném hledání udržitelné a bezpečné úlevy od bolestí zjistil, že odpověď leží přímo v nás, v technice zvané Self Myofascial Release (SMR). Noel pociťoval nutnost, aby sám navrhl pomůcku, která by usnadnila SMR zádové oblasti s větším efektem než standardní rollery. Nejdřív vytvořil dřevěný prototyp s upevněnými dvěma rollery na tyči a ten mu vždy po krátkém používání velmi pomohl. Kompletně se zbavil bolestí, zhubl a opět se dostal do dobrého zdravotního stavu. Svůj soukromý vynález pak dotáhl i na komerční úroveň a dnes pomohl již nespočtu jiných po celém světě.

Ačkoliv byl BackBaller® specificky určen k autonomní léčbě zádových svalů, jeho stabilita a výtečná kontrola nad průběhem uvolňování tkání ho dovedla dál a dnes se používá pro relaxaci a masáž všech větších skupin svalů.

3 položek celkem
Backballer duo shop
ZDARMAZDARMA 4 350 Kč –22 %
3 380 Kč

Nudí vás myofascialní mobilizace (SMR) o samotě? Relaxujte ve dvou! Zelený pěnový válec "For Him" , růžový "For Her"- kromě barvy naprosto stejné.

BCKBLDUO
BackBaller3
2 270 Kč

Dvojitý foam-roller, minimální kontakt s páteří či dlouhými kostmi a maximální účinek. To je nová dimenze myofasciální automasáže.

BCKBLGRN
Single Ridged Roller
BackBaller® - Ridged Roller
Momentálně nedostupné
799 Kč

Rozšiřte možnosti svého BackBalleru s novým válecem, pro ještě větší myofasciální uvolnění. Vhodný pro všechny základny BackBaller.

BCKBLGRN-RR

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem