Elektrostimulace TENS

14 položek celkem
AM21 g1
ZdarmaZdarma 7 890 Kč –13 %
6 870 Kč

--> Fenomenální pomoc při bolesti za krkem, zablokované páteři i bolestech hlavy od páteře. Příjemné a jednoduché ovládání a dokonalé uvolnění krční páteře a...

HiDow ACU XP Micro EMS TENS Unit Black
Akce Limitovaná edice
7 800 Kč–26 %
od 5 780 Kč

Blokujte bolesti a posilujte svaly 100% přírodní cestou. Bezbolestně, bezpečně, bez nežádoucích účinků.

HiDowXPD girl gymSM
9 980 Kč–1 %
od 9 880 Kč

Trápí vás stress, únava a rozlámané tělo? Pořiďte si špičkový TENS pro přirozené odstranění bolestí i celkovou relaxaci přímo doma

HiDow ACU XPD S EMS TENS Massager Black
12 280 Kč

Vnímání bolestí je potlačeno elektrostimulací nervových zakončení. Uvolňující metoda připomínající relaxační masáž.

HiDow TENS XL Electrode Pads
380 Kč

Gelové elektrody velikost XL vhodné pro všechny typy stimulace.

HiDow TENS Hypo Allergenic Pads
380 Kč

Vynikající pro osoby s citlivou pokožkou.

Nahoru
Další produkty

Transkutánní elektrická nervová stimulace (TENS) je aplikace elektrického proudu přes pokožku, která dráždí senzitivní nervové kmeny a vlákna, což vede ke zmírnění bolesti.

neurostimulation_brain1083

Přístroje založené na TENS systému pro osobní použití zaznamenávají v posledních letech výrazný vývoj a vzestup oblíbenosti, např. u velmi časté epikondylitidy (tenisový loket), bolestí krční či bederní páteře, ale např. i velkých kloubů.

Nejmodernější systémy mají dotykovou led obrazovku s ovládáním pomocí grafických ikon a dokonce bezdrátové spojení s elektrodami umístěnými na povrchu kůže.

Na obdobném principu funguje i elektrická svalová stimulace (EMS), která působí na jiných frekvencích a stimuluje motorické (svaly ovládající) nervy.

Aplikace vyvolává svalové mikrokontrakce, které jednak zlepšují svalovou kondici (vhodné při rehabilitaci či aktivaci svalů), jednak zlepšují prokrvení oblasti a urychlují regeneraci a hojení různých poškození.C_TRAC-2

V poslední době je elektronika TENS/EMS přímo integrována i do komplexních přístrojů a je tak kombinovaná např. s FIR zářením, pulsním magnetickým polem či vibrační masáží.

Jedním z příkladů je inteligentní trakce krční páteře.

Kovové elektrody jsou patrné na ploše, která přímo naléhá na svaly podél krční páteře a nejsou potřeba žádné kabely či nalepovací elektrody.