TherMedic

therm_logo

 

 

 

TherMedic je značka specializující se na výzkum, vývoj, design a výrobu Far Infrared Radiation (FIR) fólií z karbonového vlákna a výrobků založených na této technologii. Je také první značkou na světě, která si osvojila uhlíková vlákna jako zdroje dlouhovlnného infračerveného záření. Sídlo má v technologickém centru Taiwanu, evropská pobočka je ve Švýcarsku.

Hlavním přínosem pro uživatele je dlouhovlnné infračervené záření (FIR) používané k léčbě bolestí, uvolnění spasmů a ztuhlých tkání, zvýšení prokrvení a hojení poškozených struktur.

FIR paprsky neohřívají jen povrchové vrstvy kůže jako nejrůznější hřející dečky, ale pronikají hluboko to tkání, kde působí řadu důležitých biologických změn.

9 položek celkem
ThermedicPW160a
Akce
ZdarmaZdarma 3 070 Kč –23 %
2 370 Kč

Hluboké infrazáření tlumí bolesti a urychluje hojení špatně prokrvených tkání kolene. Dvě výměnné vložky (infra z karbonu a chladící proti otokům),...

ThermedicPW170a
ZdarmaZdarma
2 180 Kč

Jestli je Vaší oblíbenou metodou léčby teplo, pak je pro Vás Thermedic s FIR energií ten pravý. 100% karbonová vložka je zdrojem tepelného záření, které působí a...

TherMedic PW120 Elbow
Akce
2 940 Kč –21 %
2 320 Kč

S pomocí tohoto infrazáření snížíte bolestivost i zlepšíte prokrvení. A hlavně zrychlíte uzdravení špatně se hojících vazů. Navíc příjemné...

ThermedicPW110a
3 190 Kč

Anatomická infrabandáž na rameno s aktivní FIR (16W). Hojivá tepelná energie proti bolestem. Urychluje hojení a povoluje bolavá místa ve svalech.

ThermedicPW150a
Tip
2 940 Kč

Patentovaná  FIR hloubková termoterapie urychlující hojení ideální pro akutní i chronické bolesti stehna (kombinace 3v1).

ThermedicPW140a
Akce
3 190 Kč –26 %
2 370 Kč

Na bolest vašich zad třemi způsoby najednou! Ledování, hloubková termoterapie a fixace bederní části zad.

ThermedicPW130a
Tip
2 180 Kč

Bandáž, aktivní FIR terapie s karbonovým vláknem či kryoterapie s vložkou NeoCold - unikátní kombinace pro tlumení bolestí či léčení po úrazu zápěstí.

Thermedic Pro lite PW140L
Tip
1 790 Kč

Biologicky aktivní termoterapie bolestí krční, hrudní či bederní páteře, ramen, břicha nebo kyčlí. Zároveň zvyšuje produkci endorfinů.

Thermedic Limb pw150L2 burned 1
Tip
1 720 Kč

Úleva od bolestí, zmenšení otoků, zvýšené prokrvení a zrychlené hojení i regenerace poškozených tkání končetin.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem