AcuWrist - neurostimulační bandáž zápěstí

Kód: ACUWRIST
1 540 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2019

Technologie povrchové vodivosti - snadná aplikace TENS na zápěstí. Bez adhezivních elektrod, navíc podpora a fixace oblasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Design AcuWrist převyšuje i svou trvanlivostí jiné obdobné bandáže na trhu. Je z vysoce kvalitního nylonu místo obvyklé bavlny a vydrží mnohem déle i v extrémních podmínkách. Je ideální pro aplikaci TENS/EMS místo autoadhezivních elektrod v místě, kde může být nesnadné udržovat je dlouhodobě v dobrém kontaktu s povrchem kůže.

Použití AcuWrist znamená zvýšenou úroveň komprese, podpory a přizpůsobivosti. Délka není příliš velká, takže se snadno a rychle nasazuje.

S odolnou elasticitou poskytuje zápěstí bezvadnou oporu, na druhou stranu může být připevněna i volněji, pokud je žádoucí více volnosti v pohybu zápěstí. Některé jiné méně pružné bandáže omezují krevní zásobení, ale AcuWrist poskytuje maximální komfort a optimální výsledky.

Přitom použití je velmi snadné. Naneste na vnitřní stranu vodivý sprej a omotejte AcuWrist kolem zápěstí. Pak upevněte jen tak, aby vám komprese byla pohodlná. Připevněte na vnější terminály kabely TENS přístroje a nastavte přístroj podle vašich preferencí. S AcuWrist je aplikace mnohem pohodlnější a na dlouhou dobu nemusíte mít starosti s výměnou elektrod. 

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá! Jsme si jistí, že s AcuWrist si budete vašeho TENS zařízení dokonale užívat. Prostě se pohodlně usaďte a relaxujte s HiDow.


NEJSTE SI ZCELA JISTÍ? NEBO MÁTE DOTAZ?

zavolejte_nam250


HiDow International - Wrist Wrap

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: