HiDow

Webová stránka značky: HiDow

HiDow International Logo

HiDow USA sídlí v St.Louis v americkém státě Missouri.
Od svého založení v USA v roce 2002 s vlastními výrobními kapacitami v Číně se HiDow International specializuje na výrobu prvotřídních výrobků za přijatelnou cenu a na jejich distribuci klientům po celém světě. 

Cílem HiDow International Inc. je poskytovat zdvořilé, účelné a profesionální služby té nejvyšší možné kvality. Zákazník je vždy na prvním místě. Naši lidé pak nabízejí kvalitní a spolehlivé služby, na které se můžete plně spolehnout. Jsou tu zde především proto, aby vám zodpověděli jakékoliv otázky a poskytli rady, ať již se týkají výrobků nebo služeb. 

Veškeré výrobky, které vždy patřily a patří k technologické špičce ve svém oboru, je možné pořídit 24 hodin denně 7 dní v týdnu v on-line obchodě, pokud již máte jasno, kterému typu dáváte přednost.

15 položek celkem
HidowGolf skjermbilde 2017 07 08 kl 23 15 53
1 790 Kč

Elektrostimulační elektrody integrované v anatomické ortéze! Perfektní fixace, blokujte bolesti i v průběhu fyzických aktivit Made in U.S.A. (pozor, neobsahuje samotný...

ACUELBOW
HiDowXPD girl gymSM
9 980 Kč –3 %
9 710 Kč

Trápí vás stress, únava a rozlámané tělo? Pořiďte si špičkový TENS pro přirozené odstranění bolestí i celkovou relaxaci přímo doma

HDXPDSL
HiDow ACU XPD S EMS TENS Massager Black
12 280 Kč

Vnímání bolestí je potlačeno elektrostimulací nervových zakončení. Uvolňující metoda připomínající relaxační masáž.

HDXPDSSL
XPD S 18 Device
ZDARMAZDARMA 12 280 Kč –2 %
11 990 Kč

Vnímání bolestí je potlačeno elektrostimulací nervových zakončení. Uvolňující metoda připomínající relaxační masáž. Až 18 léčivých režimů pro maximální relax.

HDXPDS18
HiDow TENS Hypo Allergenic Pads
380 Kč

Elektrody TENS pro osoby s citlivou pokožkou.

HDGPDHA
HiDow TENS XL Electrode Pads
HiDow XL Electrode Gel Pads
Momentálně nedostupné
380 Kč

Gelové elektrody velikost XL vhodné pro všechny typy stimulace.

HDGPDXL
HiDow ACU Wrist Wrap
1 540 Kč

Technologie povrchové vodivosti - snadná aplikace TENS na zápěstí. Bez adhezivních elektrod, navíc podpora a fixace oblasti.

ACUWRIST
HiDow ACU Belt
1 150 Kč –9 %
1 050 Kč

Efektivně uvolňuje bolest i namožené svaly na zádech, je skvělý i na bolesti kloubů. Bez potřeby samostatných adhesivních elektrod!

ACUBELT
HiDow Large Pads
310 Kč

Speciální vysoce vodivý autoadhesivní gel pro všechny typy neuro- a myostimulace. Opakovatelně použitelné, pouze navlhčete povrch gelu.

HDGPDLG
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem