HiDow

Webová stránka značky: HiDow

HiDow International Logo

HiDow USA sídlí v St.Louis v americkém státě Missouri.
Od svého založení v USA v roce 2002 s vlastními výrobními kapacitami v Číně se HiDow International specializuje na výrobu prvotřídních výrobků za přijatelnou cenu a na jejich distribuci klientům po celém světě. 

Cílem HiDow International Inc. je poskytovat zdvořilé, účelné a profesionální služby té nejvyšší možné kvality. Zákazník je vždy na prvním místě. Naši lidé pak nabízejí kvalitní a spolehlivé služby, na které se můžete plně spolehnout. Jsou tu zde především proto, aby vám zodpověděli jakékoliv otázky a poskytli rady, ať již se týkají výrobků nebo služeb. 

Veškeré výrobky, které vždy patřily a patří k technologické špičce ve svém oboru, je možné pořídit 24 hodin denně 7 dní v týdnu v on-line obchodě, pokud již máte jasno, kterému typu dáváte přednost.

12 položek celkem
HiDowXPD girl gymSM
9 980 Kč–1 %
od 9 880 Kč

Trápí vás stress, únava a rozlámané tělo? Pořiďte si špičkový TENS pro přirozené odstranění bolestí i celkovou relaxaci přímo doma

HiDow TENS XL Electrode Pads
380 Kč

Gelové elektrody velikost XL vhodné pro všechny typy stimulace.

HiDow TENS Hypo Allergenic Pads
380 Kč

Vynikající pro osoby s citlivou pokožkou.

HiDow Lower Back Electrode Gel Pads
560 Kč

Prémiová vysoce kvalitní gelová elektroda pro TENS, optimalizovaná pro bolesti v bederní oblasti zad.

HiDow Large Pads
310 Kč

Speciální vysoce vodivý autoadhesivní gel pro všechny typy neuro- a myostimulace. Opakovatelně použitelné, pouze navlhčete povrch gelu.

HiDow ACU Belt
1 150 Kč

Efektivně uvolňuje bolest i namožené svaly na zádech, je skvělý i na bolesti kloubů. Bez potřeby samostatných adhesivních elektrod!

HiDow ACU Knee Wrap
2 180 Kč

Nahradíte až 8 klasických elektrod pro TENS kolene. Navíc získáváte nastavitelnou kompresní oporu kolenního kloubu.  

HiDow ACU Wrist Wrap
1 540 Kč

Technologie povrchové vodivosti - snadná aplikace TENS na zápěstí. Bez adhezivních elektrod, navíc podpora a fixace oblasti.

HidowGolf skjermbilde 2017 07 08 kl 23 15 53
1 790 Kč

Elektrostimulační elektrody integrované v anatomické ortéze! Perfektní fixace, blokujte bolesti i v průběhu fyzických aktivit. 

Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 12 položek celkem