Medi-Dyne

MD_logo_footer

Společnost Medi-Dyne Healthcare Products, působící ve více než 70 zemích světa, se zaměřuje na vývoj a inovaci produktů v oblasti prevence a léčby bolesti a zranění. Nabízí produkty pro podiatrii, sportovce, trenéry, fyzioterapeuty a další osoby, které potřebují pomoct při bolesti a po úrazech. Ať už máte tenisový loket, plantární fasciitis nebo bolesti dolní části zad, máme řešení, která hledáte.

Naše značky

  • Cho-Pat
  • CoreStretch
  • ProStretch
  • RangeRoller
  • StretchRite
  • 2Toms
  • Tuli’s

Naše produkty

V Medi-Dyne se zaměřujeme na účinnost každého produktu, který dodáváme našim zákazníkům. Po dokončení každého výrobku jej testujeme a hodnotíme vysoce kvalifikovanými odborníky v oblasti zdravotnictví, takže jsme si jisti, že naši zákazníci získávají nejlepší produkty v tomto oboru. Zdravotničtí odborníci, kteří provádějí testy, jsou nároční a nechtějí mít nic jiného, než to nejlepší. Prostřednictvím přísných testů zajišťujeme bezpečnost, prospěšnost a účinnost každého produktu. Naše produkty nejen, že pomáhají, ale při jejich používání si všimnete okamžité změny.

Díky dlouholetým zkušenostem nabízí společnost Medi-Dyne na trhu více než šedesát patentovaných výrobků pro posílení, protahování a ochranu těla, stejně tak i pro prevenci závažnějších lékařských problémů. Produkty od ProStretch® přes RangeRoller až po Tuli's®, poskytují úlevu od menších či větších problémů se zády, nohama a pažemi. Kromě toho jsou výrobky Medi-Dyne ideální pro časté diagnózy, jako jsou tenisový či golfový loket, achilova tendinitida, slabé zápěstí a další.

Použití

Produkty Medi-Dyne se používají jako řešení pro odstranění dlouhodobé nebo krátkodobé fyzické bolesti. Mnoho našich výrobků jako Cho-Pat® a Tuli's® poskytuje dočasnou úlevu, když se věnujete např. svým oblíbeným činnostem. ProStretch®, CoreStretch ™ a RangeRoller ™ nabízejí proti tomu více dlouhodobé řešení, když pomáhají při strečingu, posilování a masáži. Slouží k prevenci a udržení zdraví.  

medidyne_logos banner

21 položek celkem
ProStretch Double web 500x500
Tip
1 960 Kč

ProStretch Original® Double vám umožní měnit různé úrovně protahování a cvičení a zefektivní čas v případě postižení obou nohou.

ProStretchWoodDouble 500x500
ZdarmaZdarma
10 870 Kč

Trochu umění i trochu historie. To je více než 20 let v USA ze dřeva ručně vyráběná double verze ProStretch určená týmům profesionálních sportovců.

ProStretch Wood Single web 500x500
ZdarmaZdarma
4 750 Kč

Ze dřeva ručně vyráběný Original ProStretch je o 25% větší pevnější a odolnější než původní, vstřikováním plastu vyráběný ProStretch. Proto je oblíbený u profesionálních...

CORESTRETCH
2 290 Kč

Přirozený, kontrolovaný a přitom účinný strečink zádových svalů, ramen i dolních končetin.

sock
1 190 Kč

ProStretch® NightSock™ ponožka s kovovou deskou pod prsty a popruhem Pomůže Vám udržet nohu v dokonalém oblouku pro protažení chodidla během spánku.

ProstretchPlus
Akce
1 450 Kč –18 %
1 190 Kč

Nedejte bolestem chodidel či poškozené achilovce šanci.  Nastavitelný stupeň protažení, účinnější strečink a rychlejší zotavení. Vynikající...

Prostretch2
1 100 Kč

Strečink, rehabilitace i léčba jako mají profesionálové. Přes dvacet pět let osvědčená legenda vám překvapivě ulehčí mnohé těžké chvilky s vašimi nohami i dnes.

StretchRite c
Tip
930 Kč

NEJLEPŠÍ DOSTUPNÝ STREČINKOVÝ PÁS Patentované úchyty StretchRite ® Jednoduché držení bez klouzání či bolesti při úchopu.

RangeRollerOrigPack
Tip
970 Kč –10 %
870 Kč

--> Speciální Trigger Treads TM   eliminují bolestivé uzly. Podstatně zlepšují cirkulaci, zahřívají svaly a brání tvorbě jizev. Výtečný i v...

Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 21 položek celkem