Medi-Dyne

MD_logo_footer

Společnost Medi-Dyne Healthcare Products, působící ve více než 70 zemích světa, se zaměřuje na vývoj a inovaci produktů v oblasti prevence a léčby bolesti a zranění. Nabízí produkty pro podiatrii, sportovce, trenéry, fyzioterapeuty a další osoby, které potřebují pomoct při bolesti a po úrazech. Ať už máte tenisový loket, plantární fasciitis nebo bolesti dolní části zad, máme řešení, která hledáte.

Naše značky

  • Cho-Pat®
  • CoreStretch™
  • ProStretch®
  • RangeRoller™
  • StretchRite®
  • 2Toms
  • Tuli’s®

Naše produkty

V Medi-Dyne se zaměřujeme na účinnost každého produktu, který dodáváme našim zákazníkům. Po dokončení každého výrobku jej testujeme a hodnotíme vysoce kvalifikovanými odborníky v oblasti zdravotnictví, takže jsme si jisti, že naši zákazníci získávají nejlepší produkty v tomto oboru. Zdravotničtí odborníci, kteří provádějí testy, jsou nároční a nechtějí mít nic jiného, než to nejlepší. Prostřednictvím přísných testů zajišťujeme bezpečnost, prospěšnost a účinnost každého produktu. Naše produkty nejen, že pomáhají, ale při jejich používání si všimnete okamžité změny.

Díky dlouholetým zkušenostem nabízí společnost Medi-Dyne na trhu více než šedesát patentovaných výrobků pro posílení, protahování a ochranu těla, stejně tak i pro prevenci závažnějších lékařských problémů. Produkty od ProStretch® přes RangeRoller™ až po Tuli's®, poskytují úlevu od menších či větších problémů se zády, nohama a pažemi. Kromě toho jsou výrobky Medi-Dyne ideální pro časté diagnózy, jako jsou tenisový či golfový loket, achilova tendinitida, slabé zápěstí a další.

Použití

Produkty Medi-Dyne se používají jako řešení pro odstranění dlouhodobé nebo krátkodobé fyzické bolesti. Mnoho našich výrobků jako Cho-Pat® a Tuli's® poskytuje dočasnou úlevu, když se věnujete např. svým oblíbeným činnostem. ProStretch®, CoreStretch™ a RangeRoller™ nabízejí proti tomu více dlouhodobé řešení, když pomáhají při strečingu, posilování a masáži. Slouží k prevenci a udržení zdraví.  

medidyne_logos banner

27 položek celkem
ProStretch Double web 500x500
Tip
1 960 Kč –26 %
1 450 Kč

ProStretch Original® Double umožní efektivní cvičení v případě postižení obou nohou. Protahujte, posilujte a rehabilitujte obě nohy současně.

S00020
prostretch wd 1
ZdarmaZdarma
10 870 Kč

Spojení umění s funkčností. Ze dřeva ručně vyráběná double verze ProStretch® určená týmům profesionálních sportovců.

S00052
prostretch w 1
ZdarmaZdarma 4 750 Kč –20 %
3 800 Kč

Ze dřeva ručně vyráběný ProStretch® Original Wood je o 25% větší pevnější a odolnější než původní, vyráběný z plastu. Proto je oblíbený u profesionálních týmů NFL, NBA či NHL a...

S00051
CORESTRETCH
2 290 Kč

Přirozený, kontrolovaný a přitom účinný strečink zádových svalů, ramen i dolních končetin. Zajišťuje protažení, které dovoluje jak uvolnění a prodloužení měkkých tkání, tak i...

CS00011
Night Sock 672x672
1 190 Kč

ProStretch® NightSock™ ponožka s kovovou deskou pod prsty a popruhem. Pomůže Vám udržet nohu v dokonalém oblouku pro protažení chodidla během spánku.

S00071
ProstretchPlus
1 450 Kč

Nedejte bolestem chodidel či poškozené achilovce šanci. Nastavitelný stupeň protažení, účinnější strečink a rychlejší zotavení. Vynikající prevence zranění a bolestí. Made...

S01000
prostretch origin
ProStretch® Original - Single
Momentálně nedostupné
1 100 Kč

Strečink, rehabilitace i léčba jako mají profesionálové. Přes dvacet pět let osvědčená legenda vám překvapivě ulehčí mnohé těžké chvilky s vašimi nohami i dnes.

S00010
StretchRite 500x500
Tip
930 Kč

Nejlepší dostupný strečinkový pás. Patentované úchyty StretchRite®. Jednoduché držení bez klouzání či bolesti při úchopu.

SR00011BW
RangeRollerOrigPack
Tip
970 Kč

Speciální Trigger Treads™ pro eliminaci bolestivých uzlů. Podstatně zlepšují cirkulaci, zahřívají svaly a brání tvorbě jizev. Výtečný i v prevenci svalových zranění.

ROL00010
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 27 položek celkem