ProStretch® Original Wood - Single

Kód: S00051
ZdarmaZdarma
ProStretch Wood Single web 500x500
4 750 Kč
Na objednávku

Ze dřeva ručně vyráběný Original ProStretch je o 25% větší pevnější a odolnější než původní, vstřikováním plastu vyráběný ProStretch. Proto je oblíbený u profesionálních týmů NFL, NBA či NHL a těch nejvytíženějších fitness klubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Provádějte strečink, posilujte a rehabilitujte jako profesionálové s Original ProStretch®. Přes 20 let už je ProStretch® favoritem profesionálních atletů, trenérů i fyzioterapeutů po celém světě.

 

Snižuje riziko dominového efektu řetězících se zranění. Flexibilita a síla jsou kritické faktory k dosažení maxima fyzického potenciálu a při prevenci a léčbu zranění.Made-In-America

ProStretch Single - ručně vyráběná verze ze dřeva

Větší a odolnější verze určená profesionálním týmům, k použití při sportovních zápasech na lavičkách hráčů, v komerčních fitness centrech, klinikách nebo pro uživatele s většíma nohama.

Ručně vyráběný ProStretch je o 25% větší než originální verze vyráběná vstřikováním, je odolnější, doporučený váhový limit je 170 kg.

Prokázaný účinek

Unikátní systém ProStretch Original prokázal, že svaly dolních končetin protahuje snáze a je mnohem účinnější než konvenční metody. To zvyšuje flexibilitu a rozsah pohybu celého svalově-vazivového systému a pomáhá zmírnit ztuhlost lýtkových svalů, Achillovy šlachy i svalů nohou a zároveň je posilovat a zvyšovat jejich celkový výkon.

Patentovaný originální design ProStretch automaticky drží nohu v optimální pozici pro správný strečink, poskytující biomechanicky přesné a účinné protažení spodní části dolní končetiny, které je prokazatelně efektivnější.

Pro prevenci a léčbu: 

  • Plantární fasciitidy
  • Bolestí holeně
  • Zánětu Achillovy šlachy
  • Ztuhlosti svalů lýtka
  • Ztuhlosti šlach a svalů zadní části stehna (hamstringy)

NEJSTE SI ZCELA JISTÍ? NEBO MÁTE DOTAZ?

zavolejte_nam250

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: