Elektronický trakční systém L-TRAC

Kód: LTRAC02
ZdarmaZdarma 3 970 Kč –7 %
15222 elektronicky trakcni system l trac
3 970 Kč –7 % 3 690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2019

Zapomeňte na autotrakční lehátka nebo "kočku" na záda.

Mohutná RELAXACE svalů, ÚTLUM bolestí a UVOLNĚNÍ plotének řízené mikročipem.

Šetrné protažení obratlů sníží tlak na nervové kořeny a zbaví vás bolestí.

Svalové křeče současně odstraní integrované infrazáření, vysokofrekvenční masáž i magnetické pole.

Bolesti teď snadno zvládnete v pohodě a SAMI DOMA.

LTRAC_45


Detailní informace

Detailní popis produktu

uspto_logos

Zařízení patentované v USA (2017) spojuje výhody profesionálních trakčních stolů nebo inverzních lavic s účinkem vibromasážních přístrojů a infračervených zdrojů, doplněným i o fotomagnetický efekt.

Díky této progresivní kombinaci je jinak často nepříjemná trakce pohodlná, navíc s minimální bolestí.

Klíčem k úspěchu je procesorem řízený cyklický vertikální pohyb postižené části bederní páteře, navíc za příjemného prohřívání a současného tlumení bolestí.

 


KDY L-TRAC POUŽÍT

L-TRAC se uplatní zejména u chronických či opakujících se bolestivých stavů bederní páteře souvisejících s diagnostikovanými muskuloskeletálními problémy, jak jsou mimo jiné

 • vertebrogenní bolesti (např. při výhřezu či degeneraci ploténky) a jejich prevence
 • ischias (lumbago)
 • ztuhnutí a napětí bederních svalů
 • hyperostóza
 • podvrtnutí a natažení bederní páteře
 • spinální stenóza
 • spondylóza,
 • spondylolistéza, atd.

POZOR! V případě narušení integrity páteře může použití trakce stav naopak zhoršit.

 


KOMBINACE NĚKOLIKA ÚČINNÝCH METOD

 • SPINÁLNÍ TRAKČNÍ DEKOMPRESE - bederní trakční zařízení obzvláště účinné pro úlevu od bolesti zad díky elektronicky řízeným opakujícím se protahováním bolestivé oblasti.

 • INTELIGENTNÍ VZDUCHOVÝ KOMPRESOR - v měnícím se režimu plní vzduchem či vypouští airbag umístěný na spodní straně přístroje. Výsledkem je dynamická trakce rozšiřující a opět povolující meziobratlové prostory. Změnou režimu mezi "AUTO1", resp. "AUTO2" a "MANUAL" jednoduše změníte funkci přístroje mezi elektronickým a ručním řízením funkce.

lumbar_tract_angle

 • INFRAČERVENÁ TERMOTERAPIE - nastavitelná teplotní úroveň ve třech stupních (nízká / střední / vysoká) v rozmezí 40-65 °C podle vašich osobních preferencí.
  Je ji možné používat jak v rámci trakčních režimů, tak zcela samostatně nebo s masáží jen k relaxaci a povolení bolestí.

lumbar_tract_heat

 • MAGNETOTERAPIE - magnetické pole integrovaného magnetického čipu dále podporuje regeneraci tkání na buněčné úrovni a pomáhá tišit bolesti.

LTRAC_47 magnet

 • VIBROMASÁŽ - mechanické vibrace o frekvenci 50 Hz (3.000 rpm) pomáhají uvolnit ztuhlé svaly, vazy a kloubní pouzdra, jsou ideální pro relaxaci a protažení tkání a útlum bolestí.
  Je součástí jednoho automatického režimu, lze ji spustit i manuálně a případně kombinovat s termoterapií.

lumbar_tract_vibromassage

 • FYZIOLOGICKÉ PROTAŽENÍ - protažení páteřních struktur probíhá v úhlu 26°, který přesně odpovídá fyziologickému postavení páteře.
  Součástí balení je speciální oboustranná podložka pro použití na měkkém povrchu (např. na lůžku, sofa nebo na měkké cvičební podložce).
  Je-li podklad příliš měkký, airbag nemá dostatečnou oporu a účinek je bez použití podložky omezen tím, že se boří do měkkého povrchu.

LTRAC_50

 • ČASOVĚ I FINANČNĚ ÚSPORNÉ ŘEŠENÍ - vysoce účinné zařízení je určeno pro domácí použití.
  Není třeba žádné cestování a maximální regeneraci není třeba věnovat více než 15 - 45 minut denně.
  Záleží jen na Vás.

 


LTRAC_44SM

DOPORUČENÝ POSTUP

 • ačkoliv optimální pozice přístroje může být u různých lidí odlišná, doporučujeme umístit jej mezi první a pátý bederní obratel (L1-L5)
 • nejlepších výsledků dosáhnete při umístění na pevné podložce (na měkkém podkladě /lůžko, sofa, aj./ použijte podložku, která je součástí balení)
 • základní čas provozu je 15 minut (po jeho uplynutí se přístroj automaticky vypne)
 • pokud chcete cyklus opakovat, odpočiňte si alespoň 10 minut
 • zejména u chronických obtíží je důležité pravidelné používání alespoň 20-30 minut denně po dobu 3 měsíců
 • nepoužívejte přístroj přímo na holou kůži, nýbrž přes lehké oblečení (tričko apod.)
 • POZOR: první 3-4 dny pokud možno nepoužívejte automatické programy AUTO1 ani AUTO2.
  Raději nejprve maximálně zrelaxujte ztuhlé a bolestivé svaly pomocí FIR tepla (HEAT) a vibrační masáže (MASSAGE), jen postupně přidávejte trakci pomocí manuálního tlačítka (MANUAL).
  V opačném případě můžete zpočátku cítit bolesti v bederních svalech.

 


ÚČINNÁ POMOC TAKÉ PŘI

 • bolestech zad z práce, sezení u počítače
 • napětí a bolesti zádových svalů při chladném počasí, deštivých dnech nebo z fyzické únavy
 • bolesti z dlouhého sezení nebo stání
 • "opotřebení" kloubů a při projevech stárnutí

 


consult_doctor

Před použitím je vhodná konzultace s vaším lékařem v případě:

 • pokročilé osteoporózy
 • infekce páteře
 • nádoru páteře
 • revmatoidní artritis
 • aneurysmatu aorty
 • těhotenství

 


NEJSTE SI ZCELA JISTÍ? NEBO MÁTE DOTAZ?

zavolejte_nam250


L-TRAC

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora Operace ploténky 25.09.2019 10:04
Dobrý den, jsem po operaci vyhřezlé ploténky ( před 2 roky) a mám dle neurologa: lumbalgie s pseudoradik. do L 2/3 bilaterálně - mravenčení, bolesti ve stehnech. Může mi L-track pomoci, neuškodí mi? Děkuji za odpověď. Iva T.
P Avatar autora Operace ploténky 25.09.2019 10:42
Dobré jitro, obecně by v případech, jako je Váš, L-Trac uškodit v žádném směru neměl. Naopak, je určen právě pro podobné situace, kdy dochází ke zmenšení meziobratlových prostorů a následnému útlaku kořenů. Jen je vhodné zpočátku přidávat trakci jen pozvolna, protože tkáně v okolí postiženého místa budou zcela jistě zjizvené a ztuhlé. Je poměrně časté, že v počátečních fázích můžete cítit svalové bolesti (důsledek protažení svalových i vazivových vláken). Pokud by přechodně došlo k subjektivnímu zhoršení iradiace („vystřelování“) bolestí do dolních končetin, stačí obvykle snížit na několik dní intenzitu trakce či ji zcela vynechat a použít pár dní jen FIR a vibrace. Hezký den od painGURU
JJ Avatar autora Váhový limit 13.09.2019 08:09
Mám hodně přes 100 kg a zajímá mně, jestli je nějaké omezení váhy, do které se může přístroj používat. Děkuji.
P Avatar autora Váhový limit 13.09.2019 08:11
Hmotnost uživatele by neměla překročit cca 115 kg, takže váhový limit je pro většinu z nás dostatečně vysoký. Příjemný den painGURU
ES Avatar autora Je to hlučné? 13.09.2019 07:58
Když je přístroj zapnutý, dělá to nějaký hluk? Děkuji
P Avatar autora Je to hlučné? 13.09.2019 07:59
Přístroj je velmi tichý. Hezký den od painGURU
D Avatar autora Spondylartrotické změny L5/S1 09.09.2019 14:01
Mám středně těžké spondylartrotické změny, redukce disku s maximem L5/S1. Pomohl by mi L-Trac od bolestí? Pracuji u počítače. Na sezení si chci koupit balanční podložku. Jinak mám bolesti hlavně při chůzi. L-Trac se mi zdá dobrým řešením. Podraďte prosím. Moc děkuji.
P Avatar autora Spondylartrotické změny L5/S1 09.09.2019 14:05
Dobré odpoledne, L-Trac pomáhá jednak povolit svalové spasmy (křeče) vyvolané drážděním nervů spondylartrotickými exofyty (výrůstky kolem hran obratlů), jednak trakcí odlehčuje tlak na ploténky, který způsobuje jejich degeneraci (ztenčení, tzv. chondrózu). Balanční podložka je podle našich informací vhodná zejména pro posílení svalů, pokud je zdrojem potíží jejich ochabnutí. Nejsem si jistý, jestli je to zrovna Váš případ, protože v podobných situacích je právě žádoucí stažené svaly naopak povolit. Většina uživatelů s podobnými potížemi si L-Trak pochvaluje. Pokud byste měl jakékoliv jiné dotazy, napište nebo zavolejte :-) Příjemný den - painGURU
M Avatar autora Hypertenze 27.08.2019 07:18
Mohu L-Trac používat, pokud mám zvýšený tlak. Ne moc, beru léky na snížení. Děkuji.
P Avatar autora Hypertenze 27.08.2019 07:21
Dobré jitro, i při vysokém tlaku můžete používat L-Trac bez jakéhokoliv omezení (na rozdíl např. od autotrakčních lavic). Pokud byste měl jakýkoliv jiný dotaz, dejte prosím vědět. Pěkný den od painGURU
VB Avatar autora Polohovací křeslo 23.08.2019 11:01
Dá se používat přístroj i v polohovacím křesle nebo jenom vleže?
P Avatar autora Polohovací křeslo 23.08.2019 11:35
Víme, že někteří uživatelé používají L-Trac i křesle (ať už pevné nebo polohovací) a pochvalují si to. Ale velmi pravděpodobně prakticky vyřadí účinek trakce a působí především FIR spolu s vibrací. Každopádně standardní používání vleže je účinnější. painGURU
Avatar autora Maximál.výška 05.02.2019 10:03
O kolik se to nejvíc zvedne v místě, kde je opřená páteř?
P Avatar autora Maximál.výška 05.02.2019 10:06
Celý přístroj se zvedá max. o zhruba 6 cm, aby dosáhl úhlu 26 stupňů (zakřivení bederní páteře). Je ale lepší začít s manuálním ovládáním a zvyšovat max.výšku postupně. painGURU
K Avatar autora Posun obratle 26.01.2019 08:34
Mám posun páteře 18mm mezi L5 S1 (vrozená vada na obratli). Co bych tak mohla použít na zmírnění bolestí. Děkuji předem za odpověď.
P Avatar autora Posun obratle 26.01.2019 09:52
Dobré jitro, při mírnějších potížích (bolesti zpravidla nevystřelují do kyčlí a nohou) je vhodné především odstranit stažení vnitřních svalů, které stav zhoršují, a šetrně protáhnout meziobratlové prostory. Pro to je ideální LTRAC a používání stačí obvykle 2-3x denně (ráno a večer, případně odpoledne a před spaním). Pokud Vás problémy výrazněji trápí i v průběhu dne (nebo pokud zvedáte těžší věci nebo jinak zatěžujete páteř), pak může být užitečné kromě dekomprese (LTRAC) nosit přes den BackBrace. Ten odlehčuje páteř i během dne a navíc udržuje důležité prohnutí bederní páteře (když se vyrovnává, obvykle je to zdroj potíží i riziko výhřezů ploténky). Je jasné, že bez bližších informací je vyloučené dělat nějaké diagnozy „na dálku“, ale u spondylolistezy je použití LTRAC (v případě přetrvávajících bolestí i v průběhu dne kombinace s BackBrace) osvědčené. Pokud byste potřebovala jakékoliv další informace, dejte vědět. Příjemný den od painGURU
LH Avatar autora Doba používání 09.01.2019 14:36
Jak dlouho je dobré přístroj používat, abych dosáhla co nejlepšího výsledku?
P Avatar autora Doba používání 09.01.2019 15:18
Uvolnění bolestí a diskomfortu bederní páteře je dlouhý a komplikovaný proces, který obvykle trvá delší dobu, ale efekt pak zase dlouho přetrvává. Každopádně neztrácejte trpělivost ani pokud nejhorší bolesti poleví, a vydržte používat přístroj po dobu 3 měsíců. Bolesti postupně zmizí a výsledek bude dlouhodobý. Příjemný den od painGURU
RS Avatar autora Záruční oprava u zahraničního nákupu 28.12.2018 12:06
DD, koupil jsem přístroj přes zahraniční eshop. Uváděli sice jen roční záruka, ale zase nižší cena. Přestal mi teď fungovat, máme ho teprve pár týdnů. Dá se uplatnit záruka u vás nebo dalo by se to nějak opravit (opravu bychom případně i zaplatili). Děkuji
P Avatar autora Záruční oprava u zahraničního nákupu 28.12.2018 12:12
Bohužel přístroje z anonymních elektronických tržišť často bývají v lepším případě kusy vyřazené pro výrobní vady nebo dokonce jen napodobeniny originálních výrobků. Můžete zkusit záruku uplatnit u prodejce. Výrobce opravy primárně vadných či dokonce padělků samozřejmě nezajišťuje a přes nás to tedy bohužel ani možné není. Příjemný den painGURU
KM Avatar autora Těhotenství 28.12.2018 11:55
Jsem v 7. měsíci těhotenství a mám bolesti bederní páteře. Léky užívat nemohu a nechci. Mohu používat Ltrak?
P Avatar autora Těhotenství 28.12.2018 12:03
Normálně probíhající těhotenství obecně není kontraindikací k používání FIR, vibrací ani trakce. Doporučuje se však před použitím poradit se se svým lékařem, zdali nejsou nějaké okolnosti, které by použití LTRAC bránily. Hezký den od painGURU
S Avatar autora Režim používání 12.12.2018 13:17
Rád bych se zeptal, jak často je možné LTRAC používat u ischias? Jestli jsou nějaká omezení a jaká?
P Avatar autora Režim používání 12.12.2018 13:27
V zásadě striktní omezení dána nejsou, většinou stačí LTRAC použít cca 2-3x denně. Pokud je vám to příjemné, lze 15.min cyklus opakovat i víckrát denně. Je ale potřebný dostatečný přísun tekutin při extenzivnějším používání FIR (výrazněji se ohřívají hlubší tkáně bez pálení kůže a může snadněji docházet k dehydrataci). Opatrnosti je třeba zejména v prvních dnech při používání trakce. Je lépe začít s manuálním režimem (postupně přidávat na výšce zdvihu a opět povolit) a na automatický režim přejít až po 2-3 dnech, až si zádové svaly přivyknou. Jinak se mohou objevit bolesti zad, které rychle ustoupí, ale mohou být nepříjemné. Po pár dnech již obvykle i trakci můžete používat prakticky bez omezení. Používání by v žádném případě nemělo bolet. Pokud ano, snižte intenzitu nebo trakci přechodně vypněte a použijte jen FIR (teplo) a masáž. Příjemný den painGURU
RK Avatar autora Ovládání 08.12.2018 11:25
Chtěl bych LTRAC koupit otci, má bolesti v zádech od bederní páteře. Je mu přes 70 let, nebude na něj složité ovládání?
P Avatar autora Ovládání 10.12.2018 08:36
LTRAC má ovládání velmi jednoduché, pouze pět tlačítek na panelu spojeném se základnou pevným kabelem. Tlačítka jsou i barevně rozlišená (svítí), takže naučit se přístroj ovládat je skutečně snadné. Příjemný den painGURU
LB Avatar autora Polila jsem to vodou 01.12.2018 12:02
Prosím vás, polila jsem si LTRAC vodou. Nevím, jestli zatekla dovnitř, ale nechala jsem to uschnout. Vypadá, že všechno funguje. Můžu to dál používat nebo poslat na opravu?
P Avatar autora Polila jsem to vodou 01.12.2018 14:33
LTRAC rozhodně není dobré namáčet do vody, ale polití by mu samo o sobě ublížit nemělo. Pokud jste ho nechala pořádně uschnout, resp. vyschnout, a funguje normálně, měl by být v pořádku. Uživateli žádné riziko nehrozí, jedná se o nízkonapěťový výrobek. Pokud byste pozorovala neobvyklé chování (zejména pocit příliš vysoké teploty u FIR), přestaňte jej používat a zavolejte. Domluvíme případnou kontrolu. Hezký víkend painGURU
VB Avatar autora V čem je to lepší než trakce? 30.11.2018 15:19
Máme doma už několik let to autotrakční lehátko. A pomáhá mi to. V čem by jako tahle trakce měla podle vás být lepší ?
P Avatar autora V čem je to lepší než trakce? 30.11.2018 15:29
Autotrakční lehátka znamenala ve své době velký pokrok. Ale páteř natahují tak, že se vyrovnává její bederní zakřivení a tím se opět stlačují ploténky. LTRAC je podstatně šetrnější, nesrovnatelně kontrolovatelnější a hlavně - naopak vrací páteři potřebné zakřivení (lordozu). Trakci je možné velmi pomalu zvyšovat, navíc současně používat relaxující FIR a vysokofrekvenční vibrační masáž (a magnetické pole). Jde o zcela novou dimenzi protažení bederní páteře, navíc bez rizik spojených s přetlakem v hrudníku a lebce, který vzniká při poloze hlavou dolů. Navíc můžete používat samostatně i jednotlivé moduly (FIR, masáž, trakci), podle toho, co je vám momentálně příjemnější. Hezký den od painGURU
BH Avatar autora Podložka 24.11.2018 09:17
Prosím pěkně, k čemu je tam podložka a je nutné jí používat?
P Avatar autora Podložka 24.11.2018 09:39
Podložka slouží jako opora airbagům na spodní straně přístroje, které zajišťují vertikální pohyb (trakci), pokud ji používáte na měkčím podkladě. Např. na lůžku, na pohovce, apod. Když nemáte zapnutou trakci a využíváte jen FIR, vibromasáž a magnetické pole, není podložka vůbec potřeba. Příjemný den painGURU
A Avatar autora Servis 16.11.2018 10:35
Chtěl jsem se zeptat, když by se přístroj porouchal, kde se to opravuje. Děkuji.
P Avatar autora Servis 16.11.2018 10:36
Servis zajišťujeme přímo my, pokud by došlo k nějaké poruše, přístroj jednoduše pošlete na naši adresu. Ideální je předem napsat nebo zavolat a dohodneme nejjednodušší postup. Příjemný den painGURU
BV Avatar autora Použití na lůžku 28.10.2018 10:52
Mně bolejí záda hlavně ráno, než vstanu. Dá se to používat i v posteli?
P Avatar autora Použití na lůžku 28.10.2018 11:33
Zcela určitě je možné zařízení použít i na měkkém podkladě, jako je postel. Pokud nepoužíváte trakci, tak je to dokonce pohodlnější. Pokud chcete využívat trakční kompomentu, je pro správnou funkci airbagů dobré použít speciální podložku, kterou dostanete v balení. Hezký víkend painGURU
Z Avatar autora Záruční doba 12.10.2018 13:55
Jaká je záruční doba a kde se přístroje opravují? Děkuji
P Avatar autora Záruční doba 12.10.2018 14:10
Záruční doba v ČR a SR je 2 roky od nákupu. Vztahuje se na originální přístroje z oficiální distribuce (nikoliv na anonymní zdroje typu eBay, DHGate, Banggood, apod.). Opravy jsou zajištěny naším prostřednictvím přímo u výrobce nebo výměnou zboží. V případě jakékoliv poruchy nás prosím kontaktujte a domluvíme co nejlepší postup. Hezký den od painGURU
MM Avatar autora Magnet 11.10.2018 20:22
Jaký typ magnetu má zařízení? A musí se nějak zapínat?
P Avatar autora Magnet 12.10.2018 14:09
Přístroj má integrovaný permanentní magnet umístěný přesně uprostřed aktivní plochy. Pole o nízké intenzitě je tedy trvalé a není potřeba jej nijak zapínat. painGURU
AK Avatar autora Vypnutí tepla 06.10.2018 11:55
Dá se úplně vypnout teplo, když by člověk chtěl třeba jen vytahování a masirování svalů?
P Avatar autora Vypnutí tepla 06.10.2018 12:14
Ano. Far Infrared záření lze samostatně vypnout tlačítkem HEAT na ovladači (to je pak zhasnuté) nebo zapnout na jednu ze tří úrovní (tlačítko svítí zeleně, modře nebo červeně). FIR pomáhá uvolnit svalové křeče a uzly (trigger pointy), ale pokud je se cítíte lépe bez něj, můžete ho zcela vypnout. Nezbytné není. Hezký den painGURU
5
46x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
LD Avatar autora | 16.10.2019
OK, spokojenost.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
HM Avatar autora | 11.10.2019
Původně jsem uvažoval o některém nafukovacím pásu, ale po konzultaci s pracovníky obchodu jsem se rozhodl pro tento přístroj. I když mě bolely záda přes den (proto jsem chtěl pás na nošení), při pravidelném používání ltraku mi bez bolestí vydrží celý den (většinou). GTakže zatím pás asi potřebovat nebudu. Děkuji.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
RM Avatar autora | 02.10.2019
Koupil jsem přístroj pro otce, má potíž s ploténkami několik let a teď se mu to zhošilo. Velmi si to pochvaluje. Jsem rád, že jsem takovou věc našel, jednání obchodu bylo velmi solidní, dodali mi zboží obratem.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
VB Avatar autora | 27.09.2019
Připojuji se k ostatním - naprostá spokojenost i s přístrojem, tak s eshopem a hlavně lidmi v něm. Dobře poradili.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
Avatar autora | 22.09.2019
Jsem plně spokojen jak s výrobkem tak i s celým obchodem. Vstřícné jednání a rychlé doručení zboží. Mohu jen plně doporučit.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
RM Avatar autora | 16.09.2019
Doporučení od kamaráda - bolesti v zádech už roky - výborná věc, dobrá práce :-)
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
PS Avatar autora | 06.09.2019
O nákupu jsem přemýšlel už asi třikrát, ale zdálo se mi to dost peněz. Vždycky mě boelsti mezitím přešly nějak samy. Teď naposledy mě to drželo už dloiuho, spíš se to zhoršovalo, a stříleli mi dolů do nohy. Tak jsme s manželkou rozhodli, že to koupíme. Je to dobré, ty hlavní potíže povolily hodně rychle. Říkali mi ale, že mám přístroj používat i když mě zas nebudou bolet tolik, protože to prý pomáhá i zlepšit ploténky. Objednaná zásilka došla na druhý den, to jsem byl rád, protože byl pátek a měl jsem to už na víkend.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
SK Avatar autora | 28.08.2019
Přístroj používám teď 2x denně (o víkendu i víc), ale i třeba dvakrát po sobě. Dřív jsem se snažila 3x (ráno, po příchodu z práce a pak před spaním), a zvedání jsem přidávala postupně, jak tu píší ostatní. Záda mě víc bolet nezačala, naopak postupně se mi potíže dost zmírnily. Považuji to za velmi užitečné.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
RM Avatar autora | 07.08.2019
s produktem jsem spokojená, doporučuji i jako prevenci
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
JV Avatar autora | 02.08.2019
Dloiuho jsem o ltraku přemýšlel a nakonec mi ho koupila stejně manželka. Teď jsem rád, asi jsem ho měl koupit už dřív. Začátkem roku mi chytli záda fest, to jsem byl i na kapačkách. Teď je to lepší. Zatím používám zvedání jen na ruční ovládání, jak píšou, aby se mi s auto nějak nepřitížilo, ale brzy to taky vyzkouším. Dodali to rychle, volal jsem tam několikrát, vždy byli slušní a ochotní.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
MD Avatar autora | 19.07.2019
Spokojenost velika ihned reagovali na moji objednavku a pristroj pro me vynikajici,delsi dobu trpim na bolesti bederni patere a doufam,ze urcite prijde jiste zlepseni.Dokonce pristroj zacal pouzivat i manzel.Za me velka jednička !!
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
RF Avatar autora | 18.07.2019
Jsem s produktem spokojený, na bolesti v kříži je to účinné.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
RH Avatar autora | 13.07.2019
Manžel má časté blokády bederní páteře. Pořídila jsme mu na radu kamarádky ltrak. Je s tím zatím nesmírně spokojený, hlavně mu prý povolily křeče, co měl. Doufám, že to bude takhle fungovat i do budoucna. Dávám 5*
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
VT Avatar autora | 05.07.2019
Mám už léta otáčecí lehátko, ale stejně se vždycky bojím moc tlaku do hlavy. Tato podložka podle mého natahuje páteř stejně, navíc nahřívá svaly a zároveň ještě promasíruje. Dodání také bez problémů, kned druhý den, zrovna jsem to dost potřebovala, protože jsem se nemohla skoro hnout.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
VK Avatar autora | 22.05.2019
Přístroj je šikovně vymyšlený, líbí se mi kombinace tepla a masáže svalů. Na doporučení kamaráda jsem zatím trakci zkoušel jen velmi opatrně. Je to lepší, a doufám, že si postupně budu i dávat autoprogram naplno.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
ŠS Avatar autora | 10.05.2019
Měla jsme akutní blok bederní páteře (spíš skoro křížové, těsně nad ní). Bolesti vystřelovaly do kyčle, kolene a až dolů do nohy, skoro jsem se nemohla hnout. LTRAC jsem dostala hned druhý den. Bolesti přestaly, ale začaly mně bolest asi svaly. Ale už jsem chodila lépe. Pak povolily i ty svaly a jsem skoro bez bolestí. Mylsím, že jsem přehnala ten začátek, jak tu už někteří psali. ALe jsem spokojená moc.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
KZ Avatar autora | 23.04.2019
Jsem po operaci páteře, ale stejně mám často bolesti. Už mám tritrac, ten mi hodně pomohl. Ale hlavně ráno jsem cítila bolesti a ztuhlost. Známá už ltrac má, tak mi ho půjčila. Bylo to hodně dobré, tak jsem ho objednala. Ale už jsem věděla, že mi bude užitečný. Jen chválím dodání i jednání firmy, kde mi ještě poradili s nějakými dotazy.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
KR Avatar autora | 12.04.2019
Sám jsem jej odzkoušel na svých zádech a jsem moc spokojený. Všem doporučuji. Karel Rous
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
GW Avatar autora | 04.04.2019
Letos jsem na konci roku trpěl bolestmi páteře, že jsem nemohl skoro ani chodit, cvičil jsem, ale nejvíce se mi ulevilo po používání L tracku v kombinaci s Backpodem. Již opět mohu hrát tenis a jezdit na kolečkových bruslích....????. Zdálo se mi to drahé, ale po 14 denním používání nelituji peněz a mohou doporučit.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
KP Avatar autora | 19.03.2019
Už léta trpím bolestmi v bedrech nad křížovou kostí a zkoušel jsem kde co, masáže, chiropraktiky, akupunktoru, baňky, fyzioterapii, a tak. A i utratil dost peněz. Tenhle přístroj mi výrazně pomohl, hlavně mi povolily svaly a mnohem líp se pohybuju. A bolesti skoro zmizely. POužívám ho denně 2-3x, hlavně po ránu. Škoda, že jsem ho neměl už dávno.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
HS Avatar autora | 12.03.2019
Používám týden a cítím značnou úlevu v oblasti beder. Mohu doporučit. Už si pouštím i trakci.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
ZH Avatar autora | 02.03.2019
Přístroj používám krátkou dobu,doposud jsem spokojen.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
RJ Avatar autora | 08.02.2019
Manželka je spokojená a to je hlavní
P Avatar autora 08.02.2019
Tak tomu tady všichni rozumíme :-)
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
ŠM Avatar autora | 28.01.2019
Mám několik let pořád se zhoršující bolesti v zádech a kříži. Zhoršovaly se tak, že jsem hlavně po ráno sotva chodila. Doktoři mi říkali, že mám hrozně ztuhlé svaly vevnitř, ale rozcvičit to moc nešlo. Tohle zařízení mi zřejmě hodně pomáhá, aspoň ty bolesti zatím skoro ustoupily. Přes den se trochu vrací, ale věřím, že i to se časem podá.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
MK Avatar autora | 17.01.2019
Zatím používám jen krátký čas, ale zdá se to být velmi dobře vymyšlené a věřím tomu, že to může hodně pomoci.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
J Avatar autora | 17.01.2019
Asi před dvěma lety mi praskla plotýnka. Z toho jsem se časem částečně dostal a mohl normálně chodit. Před pár měsíci se potíže vrátily s tím, že jsem trvale cítil značné bolesti, zejména při chůzi. Zkusil jsem snad úplně vše - cvičení, rhb, elektroléčbu, trakční lehátko... nic nepomáhalo. Koupě tohoto přístroje byla za zoufalství. Již po první aplikaci mi odezněly progrese do nohou a po pár dnech i trvalá bolest. Mou potíží bylo to, že i přes nápravná cvičení jsem nijak nedokázal uvolnit bedra. To patrně tento přístroj dokáže. Mohu tak dál cvičit a posilovat příslušné svaly, aniž by mi bedra ztuhla na kámen. Doporučuji každému, kdo to potřebuje.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
B Avatar autora | 07.01.2019
Přístroj se mi líbí velice, je to příjemné. Začal jsem i s trakcí dost rychle, svaly mě ani neboleli, jak strašili. Jsem spokojený.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
VK Avatar autora | 31.12.2018
Dodáno v pořádku a rychle. Funguje to velmi dobře.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
IP Avatar autora | 25.12.2018
Výborná věc! V práci se dost nachodím nebo sedím u počítače a s páteří mám problém 15 let. Často jsem se bez brufenu a tramalu v pdosatě neobešla. Ltrak používám skoro každý den i jako takovou prevenci, když mám bolesti, tak víc. Většinou se to zlepší tak, že analgetika ani nepotřebuju.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
JP Avatar autora | 18.12.2018
Nemám přístroj zatím moc dlouho, ale doteď jsem velmi spokojená.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
BK Avatar autora | 08.12.2018
Dobrý den, již po několika aplikacích mám výraznou úlevu od nočních bolestí v LS krajině, rovněž i propagace algii do dolních končetin a mravenčení v nohách ustupuje. Je pravda, že ve stejnou dobu chodím na infuzní terapii s kortikoidy ale analgetika jsem již vysadil. Používám již program Auto 1 po předchozím nahřátí a nekolikaminutové masáži s mírnou trakci na manuálním módu. Do budoucna plánuji zakoupení přístroje C-Trac. MUDr. Bohdan Kufa
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
V Avatar autora | 04.12.2018
Doručeno v pořádku, přístroj funguje, jak má. Chce to asi hlavně ráno (někdy otočím i 2x ten cyklus), pak jsem celý den v pohodě.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
VB Avatar autora | 02.12.2018
Na bolavá záda exkluzivní! Když ráno cítím, že mi bolí u ledvin, dám si teplo a masáž než vstanu a celý den běhám OK.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
KS Avatar autora | 29.11.2018
Koupila jsem pro mojí maminku. Nenašla jsem nic podobného. Je s ním spokojena.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
JM Avatar autora | 25.11.2018
S produktem a s celkovým jednáním jsem velmi spokojen.Zdá se,že bolesti zad ustupují.Na hodnocení je příliš brzo.Zatím uvažuji o zakoupení některých dalších výrobků.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
LB Avatar autora | 25.11.2018
Koupila jsem si to já, protože mám pořád bolesti v kříži (podle doktorů špatné plotenky). Mám radost, že mi to pomáhá, někdy to zapnu i přes den. S manželem se teď o to doma přetahujeme.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
KP Avatar autora | 23.11.2018
Dodání OK, přístroj taky OK. Zdravím.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
KP Avatar autora | 17.11.2018
Syn to viděl u známého, tak to objednal. Přišlo asi třetí den. Nemohl jsem najít český návod, tak jsem tam volal. Byli velmi ochotní, návod jsme našli, byl strčený vevnitř anglického. Přitom mi ještě poradili nějaké fígle a na bolesti zad je to vynikající.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
AK Avatar autora | 15.11.2018
Opravdu funguje, dala jsem na doporučení obchodu a nejprve jsem začala prohřátím a později použila trakci.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
ŠH Avatar autora | 10.11.2018
jsem nadšený. Se zády mám potíže už dlouho, mám asi 5 let inverzi, ale v poslední době když jsem slezl, gtak to bylo ještě horší. Naučil jsem se nejdřví zrealaxovat pnutí a pak teprve trakci. Doručení také velmi rychlé (mám dojem, že hned druhá den)
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
KR Avatar autora | 07.11.2018
Tak tohle je balzám na kříž. Mám potíže leta, zkoušel jsem kdeco, ale tenhle přístroj vede. Dodávka také v pořádku. A obratem.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
KV Avatar autora | 31.10.2018
Dodávka v pořádku den po objednání. Přístroj funguje dobrře, v kříži mně bolesti skoro ustoupili.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
DK Avatar autora | 20.10.2018
Zatím je asi brzo na nějaké dlouhodobé hodnocení. Mám to druhý týden a zatím dobré.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
AC Avatar autora | 17.10.2018
Báječný vynález, chválím kombinaci infrazážení a masáže. Až po chvilce si pouštím to zvedání pářeře.
15222 elektronicky trakcni system l trac 15222 elektronicky trakcni system l trac
5
R Avatar autora | 27.09.2018
Funguje skvěle, cítím se daleko lépe.