[TIP] Správné a efektivní používání bandáže kotníku Thermedic ProWrap Ankle Support PW170!

Když navrhujeme a konstruujeme kterýkoliv nový výrobek, první věc, kterou obvykle uděláme, že vžít se do role zákazníka a uživatele, abychom získali co nejhlubší přehled o jeho pohledu a vnímání, abychom věděli, co zákazníci chtějí, abychom cítili, co potřebují, a pak pak přišli s co nejlepší myšlenkou. To je důvod, proč pěkná řádka produktů Thermedic může být používána jako 2v1, 3v1 nebo dokonce 6v1.

Musíte se seznámit s naší sérií ProWrap, která zahrnuje 3 typy léčení v 1 produktu, jako je léčba teplem, léčba chladem a fixace/stabilizace. Každý produkt je kompatibilní s jinou částí těla. O bandáži kotníku PW170   Pro Wrap je známo, že umí efektivně zahřívat oblast kolem kotníku a Achillovy šlachy: ale víte např., že poskytne podobnou službu jako PW180, když zahřeje vaše chodidlo? Jestli vás zajímá, jak se to děje, čtěte dál! Toto je užitečný tip, o který byste neměli přijít – jak přeměnit vaši bandáž PW170   na víceúčelový návlek.

 01 tips-pw1701

Tajemství spočívá v hřejícím polštářku vloženém do vnitřku bandáže. Polštářek pro PW170   má tvar U a díky tomu s ním lze rotovat nahoru a dolů.02 right-side-1024x1024

  • Pokud máte bandáž nasazenou obvyklým způsobem (tj. logo je nahoře), pak hřející polštářek tvaru U umístěný dovnitřku bandáže bude spodkem "U" nahoru a bude obalovat Achilovu šlachu. To je situace, kdy teplo působí na oblast Achillovy šlachy a kotníku. 03 upside-down-1024x1024
  • Pokud si ale nasadíte bandáž "hlavou vzhůru" a logo tak bude směřovat dolů, U-polštářek bude umístěný pravou stranou nahoru a bude překrývat vaše chodidlo a obě strany nohy, jak je to zobrazeno na spodním obrázku. V takovém případě budete mít aktivní cabric umístěný přes chodidlo i obě strany nohy, v klidu relaxujte a užívejte si.

Obecně pak záleží na tom, jakou postiženou oblast preferujete, neboť máte k dispozici různé způsobu použití vaší bandáže Thermedic.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení