TENS elektroda pro bolesti a masáž zad

Kód: HDGPDJMB
560 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2019

Prémiová vysoce kvalitní gelová elektroda pro TENS, optimalizovaná pro bolesti v bederní oblasti zad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompatibilní se všemi TENS přístroji HiDow a svou prémiovou kvalitou zejména použitého gelu zaručuje maximální využití generovaných proudů a frekvencí.

Jako výkonný stimulátor pomáhá TENS přístroj i tlumit bolest. Pokud ale elektrody ztratí svou přilnavost, celé zařízení ztrácí svou účinnost.

Kvalitní HiDow elektrody se standardním 3.5mm klipem lze použít rovněž s dalšími standardními konektory (např.  ⇒ EliKing, ⇒ HealthmateForever, ⇒ IQ Massager, ⇒ Irest, ⇒ iSmart, ⇒ Magic Massage, ⇒ Magic Masseuse, ⇒ MassagePod, ⇒ Palm Massager, ⇒Pinook, ⇒Smart Relief a řadou dalších, které mají 3.5mm snap konektor.

Spolehlivá kvalita od HiDow: při vývoji měli naši lidé na mysli právě Vás - prémiové polštářky neobsahují latex a jsou pro všechny uživatele a všechny typy kůže nedráždivé, tedy bezpečné a příjemné! Jsou uloženy v plastové uzavíratelném sáčku, aby byla jejich životnost co nejdelší.

Pro přístroje HiDow se proto nedoporučuje používat elektrody jiných výrobců či dokonce neznámého původu. Kromě nepředvídatelné kvality i kvantity impulsů může dojít i poškození samotného přístroje.

Získejte z vašeho osobního TENS co nejvíce.

Velikost: 22 x 9,5 cm.


NEJSTE SI ZCELA JISTÍ? NEBO MÁTE DOTAZ?

zavolejte_nam250


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: