TherMedic FIR Pro Wrist Wrap

Kód: PW130
2 180 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.07.2019
Bandáž, aktivní FIR terapie s karbonovým vláknem či kryoterapie s vložkou NeoCold - unikátní kombinace pro tlumení bolestí či léčení po úrazu zápěstí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je všeobecně známo, že kombinovaná léčba chladem a teplem je optimálním přístupem k léčbě otoku, bolesti a urychlujícího hojení. Ledové a studené zábaly se často používají jako okamžitá léčba akutních poranění, protože chlad snižuje otoky a bolest. Náš zábal, pokud je používán s Neo Cold Packem, může být aplikován na postiženou oblast po dobu 15 až 20 minut najednou. Nechte teplotu pokožky vrátit do normálu před druhým nebo třetím použitím. Můžete použít Neo Cold Pack vložené do výčnělku při akutní zranění několikrát denně až po dobu třech dnů. Studená terapie je také výbornou volbou u léčby přetížených svalů nebo chronické bolesti u sportovců. Když je otok pryč, tepelná terapie může pomoci s hojivým procesem. FIR terapie používaná v produktech cabric® prokázala, že ovlivňuje mnoho pozitivních změn na celulární úrovni. Tepelná terapie se používá k úlevě od bolesti, zlepšuje krevní oběh, podporuje hojení a pomáhá zregenerovat rychleji svaly. Naše terapeutické bandáže usnadňují použití obou typů terapie přímo na postiženou oblast.

ThermedicPW130_B

Tento výrobek je vhodný pro akutní a chronické zranění zápěstí. S terapií 3v1 nabízíme horké a studené vložky a bandáž. Horká část, známá také jako ohřívací podložka, se používá k ohřívání částí těla tak, aby se pomohlo od  bolesti. Terapie teplem využívá technologii (FIR); proto je teplo schopno proniknout hlouběji. Ve srovnání s běžnou vyhřívanou podložkou, která poskytuje pouze "povrchové teplo", využívá produktová řada Thermedic špičkovou technologii FIR. Je vědecky prokázáno, že tato forma tepelné terapie, funguje efektivněji a účinněji než tradiční techniky tepelné léčby.

 

Naše vyhřívaná bandáž je přenosná, takže může být používána dle potřeby doma, v práci nebo při cestování. Kromě toho můžete střídat teplo a chlad pro úlevu od bolesti. Tyto možnosti jsou všechny v našem produktu 3v1. Je to pohodlné a efektivní. Pokud máte zájem o naše terapie, neváhejte nás kontaktovat. Máme pro vás kompletní řešení proti bolesti.

 

SWISS-DESIGNPopis produktu

  • Výborná na akutní i chronické zranění zápěstí
  • Spolehlivá inovace chladu, bandáže a termoforu ( horká voda) 
  • Opakovaně použitelné studené a teplé aplikace
  • Přilnavá a ergonomická výztuha
  • Unikátně navržený pro zápěstí
  • Jedinečná kombinace pro použití v terapeutických klinikách, rehabilitačních centrech, sportovních zařízeních a doma
  • 30-minutové bezpečnostní vypnutí

NEJSTE SI ZCELA JISTÍ? NEBO MÁTE DOTAZ?

zavolejte_nam250


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
ThermedicPW130a ThermedicPW130a
5
S Avatar autora | 07.01.2019
Měl jsem úraz zápěstí (kolesku) a od té doby mívám bolesti. Používám infra 2-3x za den podle potřeby, bolesti poleví. Děkuji.
ThermedicPW130a ThermedicPW130a
5
KB Avatar autora | 16.12.2018
Mám karpální tunel, operace se bojím, po tom infra se mi to vždycky zlepší.
ThermedicPW130a ThermedicPW130a
5
VN Avatar autora | 26.11.2018
Mám bolesti karpálního tunelu, lépe mi dělá to infra. Objednávka přišla druhý den. Jsem spokojen.
ThermedicPW130a ThermedicPW130a
5
VH Avatar autora | 17.11.2018
Měla jsem kolesovu zlomeninu a od té doby mně bolí zápěstí. Používám jak teplo, tak i ledování, jak kdy, a je to mnohem lepší. Prášky už jíst nemusím.
ThermedicPW130a ThermedicPW130a
4
LB Avatar autora | 07.11.2018
Mám artritidu prstů, je to dobré. Nedosáhne to úplně na všechny prsty. Jinak bych dala pět.