Bioelektrický TENS přístroj AcuXPDS 18

Kód: HDXPDS18
ZDARMAZDARMA 12 280 Kč –2 %
XPD S 18 Device
12 280 Kč –2 % 11 990 Kč
Skladem
Color
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
25.04.2024

Vnímání bolestí je potlačeno elektrostimulací nervových zakončení.

Uvolňující metoda připomínající relaxační masáž.

18 léčivých režimů pro maximální relax.

hidow_xpds18_750


Detailní informace

Detailní popis produktu

100% PŘIROZENÁ LÉČBA BOLESTI, BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ

Léčba bolestí pomocí stimulace nervových zakončení velmi slabými bioelektrickými impulsy vysílanými přes kůži díky samolepicím elektrodám (TENS). Tato metoda používaná odborníky desítky let v podstatě napodobuje nervové impulsy lidského těla a na rozdíl od léků nemá žádné vedlejší účinky.

 


hidow_xpds18_2_1083

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Většina starších přístrojů je značně náročná na ovládání či nastavení správného režimu, zařízení jsou poměrně velká a těžká a vyžadují napájení bateriemi. Moderní AcuXPDS 18 je menší než mobilní telefon, je velmi lehký, má vestavěnou lithiovou baterii a má díky velmi přehlednému grafickému LCD displeji zcela jednoduché ovládání.

Metodu TENS můžete navíc bez omezení kombinovat i s dalšími moderními postupy, jejich účinky se navzájem zesilují.

Nezapomeňte se proto také podívat např. na masáž zesílenou účinkem chladu nebo naopak účinkem tepla nebo metodu rázových vln.

 


hidow_xpds18_1_1083

MĚJTE TO NEJKVALITNĚJŠÍ, CO JE NA ČESKÉM TRHU K DOSTÁNÍ

AcuXPDS 18 má 18 léčebných režimů a 20 nastavení intenzity, stejně jako nezávislou kontrolu intenzity a režimu samostatně pro každý ze dvou kanálů. S AcuXPDS 18 máte ještě větší kontrolu nad svou fyzickou pohodou.

Jako špičkový zdravotnický prostředek Class II má jak CE certifikát pro používání v Evropské unii, tak schválení přísné americké FDA pro území USA.

Vlajková loď společnosti HiDow uvolňuje bolestivé a ztuhlé svaly pomocí transkutánní elektrické stimulace (TENS) a elektrické myostimulace (EMS). K celkovému uvolnění a relaxaci stresu umožňuje i aplikaci tzv. mikroproudů (MCT).

 


V ČEM JE PRO VÁS HIDOW LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ ?

Starší přístroje mají obvykle uniformní strukturu pulzů, na které si lidské tělo přivyká, přestává reagovat a účinnost se vytrácí. Moderní čipy HiDow jsou jedny z nejmodernějších a používají 6 až 18 různých pulzů. Unikátní software pak v různých cyklech střídá rozdílné módy, takže si na impulsy mozek nemůže navyknout. Tato vlastnost činí HiDow mnohem účinnější než jiné přístroje, případně napodobeniny a kopie, které však nemohou mít originální elektroniku HiDow.

AcuXPDS 18 je v principu shodný s jednodušším modelem XP-D, je však výkonnější, disponuje větším počtem speciálně nastavených kombinovaných programů a oba dva kanály lze zcela nezávisle ovládat. Pro různé aplikace na různých místech těla není třeba mít dva různé přístroje nebo provádět ošetření postupně ve dvojnásobném čase, ale s AcuXPDS 18 jen prostě nastavit pro každý kanál samostatné, byť naprosto rozdílné parametry.

Rovněž AcuXPDS 18 má výhodu velkého grafického LCD displeje i při miniaturní velikosti, dobíjecí akumulátor bez potřeby obyčejných baterií a s tím související nízká hmotnost a malé rozměry.

 


hidow_xpds18_4_1083

BOHATÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VAŠE POHODLÍ

Přístroj je kompatibilní s řadou periferií (většinou ve formě bandáže či speciálního pásu) se zabudovanými vodivými polštářky, které nahrazují samolepící gelové elektrody, například AcuElbow pro loketní oblast (např. golfový či tenisový loket), AcuKnee pro kolenní kloub, AcuWrist pro zápěstí (např. sy karpálního tunelu), atd. Novinkou je i možnost relaxační elektroakupunktury ucha, ve kterém je 360 tlakových bodů, a to díky speciálnímu ušními klipu určenému právě k této unikátní metodě relaxace.

K dispozici jsou také prémiové gelové autoadhezivní elektrody v několika velikostech. Na jejich kvalitě velmi záleží, jaký bude výsledný efekt aplikace.

 


AcuXPDS 18 by měl být po ruce v každé domácnosti, ať již pro jeho analgetické působení bez potřeby farmakologické intervence, tak pro posilování svalových skupin či jejich regeneraci při sklonu k atrofii.

A nebo prostě k relaxaci a uvolnění, cítit se SKVĚLE.

 


NEJSTE SI ZCELA JISTÍ? NEBO MÁTE DOTAZ?

zavolejte_nam250


 

AcuXPDS 18

HiDow - TENS and EMS Massage Units - Golf

HiDow - TENS and EMS Massage Units - Running

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 01.05.2020
Měl jsem taky hidow (od syna s USA), ale starší model. Ten jsem prodal a pořídil novější, je to dost pokrok. Jsem spokojený.
5
BM Avatar autora | 20.03.2020
Kamarádka si pořizovala předchozí model a přístroj mi doporučila. Hodně cvičím a občas mě kde co bolí. Je to skvělá věc se spoustou režimů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: